بزرگترین شبکه قاچاقچی مواد مخدر در قندهار از هم پاشید

۴ سنبله ۱۳۹۳

نیروهای ویژه مبارزه علیه مواد مخدر وزارت امورداخله کشور، بزرگترین شبکه قاچاق مواد مخدر را در ولایت قندهار شناسایی و از بین بردند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، این نیروها در یک عملیات تجسسی موفق به کشف و ضبط هزاران کیلو گرام مواد مخدر و دستگیری هشت تن از مافیای مواد مخدر در ولسوالی پنجوایی ولایت شده اند.

براساس معلومات معینیت مبارزه علیه مواد مخدر وزارت امورداخه کشور، دراین عملیات،6500  کیلوگرام تریاک پخته، 135 کیلوگرام تریاک خام، 324  کیلوگرام هیروئین،10  کیلوگرام چرس، 9 میل کلاشینکوف، 2  میل ماشین دار پیکا،6  پایه مخابره

کشف و بدست آمده است.

معینیت مبارزه علیه مواد مخدر وزارت امورداخله گفته است که این عملیات در سال 1393 بی سابقه بوده و در آن بزرگترین محموله مواد مخدر بدست آمده است.

این عملیات در ولسوالی پنجوایی ولایت قندهار از سوی قطعه خاص عملیاتی 444 اجرا شده و در جریان آن درگیری میان نیروهای امنیتی و قاچاقچیان صورت گرفت که پس از آن به تعداد 5 عراده واسطه نوع لندکروزر از قاچاقچیان به دست نیروهای امنیتی کشور افتاده است.

همچنین در این عملیات هشت تن از قاچاقچیان نسبتا بزرگ دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به قوه عدلی و قضایی اختصاصی مبارزه علیه مواد مخدر در شهر کابل انتقال خواهند نمود.

 

اقتصاد

امنیت

قندهار

کشف و ضبط

مخدر

مواد


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.