انتقال انتحاری و مواد انفجاری در بلخ با موتر های شیشه سیاه !

۲۲ سنبله ۱۳۹۵

سترجنرال عطا محمد نور والی بلخ می گوید که در جریان برگزاری نماز عید قربان در بلخ گفت: در تلاش مستند سازى آن دسته از كسانى است كه در انتقال افراد انتحاری و مواد انفجارى در بلخ بوسيله موتر هاى شيشه سياه، تلاش ميورزند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، نماز عيد سعيد قربان امروز دوشنبه در مركز، ولسوالى ها و روستا هاى ولايت بلخ در یک فضاى امن برگزار شد.

سترجنرال عطامحمد نور والى بلخ و رئيس عمومى شوراى اجرايى جمعيت اسلامى يكجا با مسولان ملكى و نظامى، نماز عيد را در مسجد جامع روضه مبارك، ادا نمود.

آقاى نور پيش از اداى نماز، طى صحبتى ضمن آنكه عيد را براى كافه ملت تبريك گفت، آرزو نمود كه روز هاى عيد، روز هاى همدلى، صلح، همديگر پذيرى و آرامش و سرور باشد.

رئيس عمومى شوراى اجرايى جمعيت اسلامى با قدر دانى از زحمات نيروهاى امنيتى، هشدار داد كه در پى مستند سازى آن دسته از كسانى است كه در انتقال مواد انفجارى و افراد انتحارى در بلخ بوسيله موتر هاى شيشه سياه، تلاش ميورزند.

وى از دست يابى تفاهم براى بیرون رفت از وضعيت موجود، ياد كرد و سفر اخيرش به كابل را پر دست آورد عنوان نموده، ابراز داشت كه نتايج تفاهم ها در سطوح رهبرى حكومت تا روزهاى آينده و يا پس از نشست بروكسل، اعلام مي گردد.

همچنین عطا محمد نور حمایت اش را از روند مذاکرات حکومت وحدت ملی با حزب اسلامی به رهبری گلبدین حکمتیار اعلام کرد.

انتقال انتحاری

عطامحمد

مستند سازی

نماز عید

نور

والی بلخ


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.