اسد ۱۸, ۱۳۹۹

استقبال گرم مردم دایکندی از تیم اصلاحات و همگرایی

استقبال هزاران تن از تیم اصلاحات و همگرایی در دایکندی کاروان تیم اصلاحات و همگرایی (یکشنبه) مورد استقبال هزاران تن از باشندگان ولایت دایکندی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، داکتر عبدالله عبدالله، نامزد ریاست جمهوری در جمع هوادارنش در دایکندی گفت که ساخت شاهراه گردندیوال از اولویت‌های کار تیم اصلاحات و همگرایی است.

طرح شاهراه گردن‌دیوال در زمان حکومت داودخان به‌عنوان یک طرح ملی برنامه‌ریزی شد؛ اما تاکنون به‌دلیل سهل‌انگاری و بی توجهی حکومت افغانستان به‌صورت ناقص باقی مانده است.

آقای عبدالله عبدالله تاکید کرد که بدون تبعیض و تعصبی خود را وقف خدمت مردم کشور می‌کند و خود را از مردم می‌داند.

عبدالله با بیان اینکه تیم رقیب تا هنوز برنامه اقتصادی برای افغانستان ندارد، گفت: در حالی که آقای اشرف غنی ادعای سهیم بودن در انکشاف کشورهای هند و چین را می کند، تا هنوز برای افغانستان کدام برنامه اقتصادی ندارد.

در همین حال، محمد محقق، معاون دوم داکتر عبدالله در این همایش گفت که تیم اصلاحات و همگرایی آمده که برای رسیدن به پیروزی تجدید پیمان کند.

آقای محقق در مورد شاهراه گردندیوال گفت که اعضای حکومت در ۱۳ سال به بهانه نبود بودجه، نتوانستند شاهراه گردندیوال را اعمار کنند.

او تاکید کرد که ساخت این شاهراه از اولویت های اصلی دولت اصلاحات است و این سرزمین دیگر فراموش شده نخواهد بود و به درد های مردم این دیار مرحم گذاشته می شود.

سیدحسین عالمی بلخی معاون تیم صلح و بازسازی طی سخنانی تیم اصلاحات و همگرایی را نمادی از وحدت ملی در کشور دانست.

آقای بلخی با بیان اینکه بزرگترین هدف تیم اصلاحات و همگرایی خدمت به مردم افغانستان است، گفت: اگر با انتخابات برخورد سالم می شد، تیم اصلاحات و همگرایی در همان دور نخست پیروز می شد.

او تصریح کرد: حلقات و عناصری به امید اینکه مردم در دور دوم انتخابات حضور کمرنگ داشته باشد، دست به هر اقدامی زدند، اما حقیقت این است که حضور مردم در ۲۴ جوزا به مراتب گسترده تر از دور اول خواهد بود و تیم اصلاحات با آرای به مراتب بیشتر برنده انتخابات خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *