استعفای دبیرکل حزب اصلاح یمن در مخالفت با حملات هوایی عربستان به یمن

عبدالوهاب الانسی دبیرکل حزب اصلاح یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام نمود با وجود اینکه با اقدامات انصارالله مخالفت کرده‌ام ولی این اقدامات

 عبدالوهاب الانسی دبیرکل حزب اصلاح یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام نمود با وجود اینکه با اقدامات انصارالله مخالفت کرده‌ام ولی این اقدامات نمی‌تواند توجیهی برای حمله نظامی خارجی به یمن باشد.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، الانسی ضمن مخالفت خود با اقدام نظامی خارجی و پناه بردن به درگاه الهی از خون‌های بیگناه یمنی‌ها  که با حملات هوایی عربستان به زمین ریخته می‌شود، استغفای خود را از همه امور سیاسی و حزبی اعلام کرد.

استعفای عبدالوهاب الانسی دبیرکل حزب اصلاح و متجاوز دانستن عربستان همه اعتبار و توجیه آل‌سعود؛ پادشاه قطر  و سایر هم پیمانان در تعرض به یمن را مخدوش کرده و شکست سنگینی برای ائتلاف شیطانی شیوخ عربی –  اسرائیلی محسوب می‌شود.

بعد‌ از عقب‌نشینی پاکستان از مشارکت نظامی در ائتلاف این دومین شکست آل‌سعود محسوب می‌گردد و بار دیگر ثابت میکند که آل‌سعود مجری دستور امریکا و اسرائیل در راه‌اندازی  جنگ عرب ـ عرب و مسلمان ـ مسلمان در منطقه برای تضمین امنیت اسرائیل است.

تا کنون به واسطه حملات هوایی عربستان به مردم غیرنظامی در یمن بیش از ۱۰۰۰ نفر کشته شده‌اند که ۱۹۶ نفر از ایشان کودک هستند. عربستان در حملات خود از تسلیحات غیر مجاز فسفری و شیمیایی استفاده می‌کند.