ارتش پاکستان بازرسی خانه به خانه در شهر کویته را آغاز کرد

ارتش پاکستان به هدف شناسایی مخفیگاه های تروریست ها و جلوگیری از حملات آنان دست به بازرسی خانه به خانه در شهر کویته زدند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، به نقل از جیو تی وی، پس از بروز حملاتی در شهر کویته و کشته و زخمی شدن شماری از مردم، ‌ارتش پاکستان تصمیم گرفته است با بازرسی منازل این شهر مخفیگاه‌های تروریست‌ها را شناسایی کند.

در این زمینه وکیل گذر یا بزرگ قوم هر منطقه نیروهای ارتش را همراهی میکنند تا در صورت بروز مشکلات احتمالی آن را به سرعت حل کنند.

منابع پاکستانی گفته بودند که این عملیات به سرعت انجام خواهد شد و تا پیش از غروب امروز بازرسی منازل تمام شهر به پایان می‌رسد.

این در حالی است که برخی مردم شهر کویته به بازرسی منازل خود معترض بودند و به همین دلیل نیروهای ارتش از بزرگان هر محله در جریان بازرسی استفاده می‌کنند.

سخنگوی نیروهای نظامی ایالت بلوچستان تصریح کرده است این عملیات تا زمان نابودی کامل تروریست‌ها ادامه خواهد یافت، و ما در این راه از کسی هراسی نداریم.

با وجود کاهش محسوس تعداد حملات تروریستی پس از آغاز عملیات‌های ارتش پاکستان موسوم به ضرب عضب و ردالفساد، شهر کویته هر از چند گاهی شاهد حملات تروریست‌ها به نیروهای نظامی یا مردم عادی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *