اداره فیسبوک صفحه بشار اسد رئیس جمهور سوریه را مسدود کرد

۱۷ ثور ۱۳۹۵

4484410_538اداره کنندگان شبکه اینترنتی فیسبوک درحالی که از بستن صفحات متعدد وابسته به گروه تروریستی داعش و سایر تروریستها اظهار خود داری می کنند، در تازه ترین مورد اقدام به بستن صفحه بشار اسد رئیس جمهور سوریه کردند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، العالم نوشت که اداره فیس بوک صفحات شبکه های تلویزیونی حامی سوریه از جمله سما، الدنیا و المیادین را از روز گذشته از دسترس خارج کرده است.

شبکه المیادین با اعلام خارج شدن صفحه فیس بوک خود از دسترس، از کاربرانش خواست برای دستیابی به خبرهای این شبکه به توییتر و همچنین تلگرام مراجعه کنند.

برای جلوگیری از هرگونه افشاگری درباره کمک های گسترده غرب و حامیان منطقه ای آن به تروریست ها و تقویت این گروهها، کشورهای غربی مدعی آزادی تاکنون بارها به مقابله با شبکه های تلویزیونی و صفحات اینترنتی مخالفان تروریست ها پرداخته اند.

درحالی که گروههای تروریستی خطرناکی مانند داعش و النصره و جیش الاسلام با آزادی کامل به تبلیغات در اینترنت و انتشار فیلم و عکس از صحنه های کشتارمردم و سربریدن افراد بیگناه ادامه می دهند.

شبکه العالم نیز به دلیل حمایت از مقاومت و افشاگری علیه تروریست ها و صهیونیست ها تاکنون بارها مورد هجوم کشورهای غربی و حامیان آن از جمله عربستان سعودی قرار گرفته و آنها تلاش کرده اند با حذف العالم از ماهواره های نایل ست و عرب ست و همچنین هک کردن صفحات شبکه های اجتماعی، به زعم خود مانع فعالیت العالم شوند.

اداره فیسبوک

بست

بشار اسد

سوریه

فیسبوک

مسدود


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed