بازداشت ده تروریست به شمول دو عامل انتحاری در ننگرهار

۳ دلو ۱۳۹۳

ماموران ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان ده تروریست به شمول دو عامل انتحاری در ولایت ننگرهار در جنوب شرف کشور بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری میانه، این اشخاص در یک ویژه تجسسی توسط نیروهای امنیت ملی در ولسوالی های بهسود و پچیراگام ولایت ننگرهار بازداشت شدند.

ریاست عمومی امنیت ملی کشور با نشر خبرنامه ای اعلام کرد دو عامل انتحاری و یک تن از فرماندهان نظامی گروه طالبان شامل بازداشت شده ها هستند.

در خبرنامه آمده است که ماموران ریاست عمومی امنیت ملی، دو عامل انتحاری که قصد انجام حملات انتحاری را در مربوطات ولسوالی بهسود ولایت ننگرهار داشتند قبل از رسیدن به هدف همراه با ۲ عدد جلیقه انتحاری(واسکت) و یک میل تفنگچه بازداشت نمودند.

همچنین این نیروها در یک عملیات مشترک با نیروهای امنیتی در مربوطات تنگی زمرخیل ولسوالی پچیراگام ولایت ننگرهار، ۳ تن از اعضای گروه تروریستی ملا عصمت «عاصم» را از پا در آورده و ۸ تن دیگر به شمول یک تن ازفرماندهان گروه طالبان بنام لطف الله را با یک میل کلاشنیکوف و۳ میل تفنگچه بازداشت نموده اند.

در خبر نامه امینت ملی تاکید شده که با دستگیری تروریستان و کشف جلیقه های انتحاری از دو رویداد خونین و مرگبار در ولایات ننگرهار جلوگیری به عمل آمده است.

آنکارا

الحوثیان

په بغداد کې چاودنه

د ترکیه مرستي

د عراق رژیم

عمران خان

قبر کشفیدل

کرونا

وسله وال


خپل لېد لوری مو ولیکئ ستاسې ایمیل ادرس او شمیره شاید په لید لوري کې خپره نه ش شد

نوم

ایمیل

لېد لوری


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.