زنی که میخواهد با 100 هزار مرد رابطه نامشروع برقرار کند

یک زن لهستانی در اقدامی بی‌شرمانه سفری را به دور دنیا آغاز کرده که در جریان آن قصد دارد با صد هزار مرد از تمام شهرهای جهان رابطه جنسی نامشروع برقرار کند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، با نگاهی کوتاه به وضعیت فساد در غرب برای هر ناظر بی‌طرفی اثبات می‌شود که روز به روز بر دامنه وسعت بی‌بند و باری در اروپا و امریکا افزوده شده، یعنی درست همان کشورهایی که خود را مهد تمدن و پیشرفت و حقوق بشر می‌دانند.

این کشورها در عین حال، بی‌بند و باری را نه ‌تنها در کشورهای خود بلکه در مشرق ‌زمین و دیگر کشورهای جهان نیز ترویج می‌کنند.

 در این میان، شیاطینی از جنس انس هم دیده می‌شوند که به تشدید روزافزون فساد و فحشا در خشکی و دریا همت گمارده‌اند، در تازه‌ ترین این فساد‌ها، یک زن لهستانی از مدتی پیش سفر توریستی جنسی خود به دور دنیا را آغاز کرده است.

این زن 21 ساله لهستانی تصمیم گرفته است در بازدید از شهرهای مختلف دنیا با مردانی از همه شهرهای جهان رابطه نامشروع جنسی برقرار کند.

 جالب اینکه وی در تازه‌ ترین مقصد خود قرار است همزمان با اوج ‌گیری بحران در کشور اسلامی مصر، به قاهره سفر کند.

 وی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک با وقاحت تمام اطلاعاتی از خود ارائه کرده و گفته ۲۱ سال سن دارد و سفر خود را از ورشو آغاز کرده و تاکنون با ۲۸۴ مرد رابطه برقرار کرده و برای اتمام مأموریت شیطانی خود به ۳۳ هزار ساعت زمان نیاز دارد.

Author

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *