وحشت رژیم اسرائیل از کوچک‌ترین دختر خبرنگار فلسطینی

۷ حوت ۱۳۹۶

رژیم اسرائیل‌‌‌‌ این روزها کوچکترین دختر خبرنگار جهان را خطری برای موجودیت رژیم خود می دانند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه به نقل از العالم، نام این دختر 11 ساله “جنی جهاد” از اهالی روستای النبی صالح (ع) است که در معرض حملات تبلیغاتی و تحریک آمیز گسترده دستگاههای رژیم اسرائیل‌‌‌‌ قرار دارد.

جنی جهاد تنها دختر خانواده ای است که خود را کوچکترین خبرنگار در جهان توصیف می کند. این توصیفی درست است زیرا او از چهارسال پیش تاکنون با فیلم ها و تصاویر متعدد حضور خود در نزدیکترین محل های درگیری بین فلسطینی ها با نیروهای رژیم اسرائیل‌‌‌‌ را مستند سازی کرده است.

جنی جهاد فیلم ها و تصاویر برخورد تجاوزگرانه و وحیانه نیروهای رژیم اسرائیل‌‌‌‌ با فلسطینی ها را برملا می کند.

جنی جهاد در گفت وگو با خبرنگار العالم تاکید کرد که صهیونیست ها نمی خواهند که پیام من و واقعیت وضعیت کودکان و نوجوانان فلسطینی به گوش جهانیان برسد.

در همین زمینه، شبکه دوم تلویزیون رژیم اسرائیل‌‌‌‌ فاش کرد که گزارش محرمانه وزارت امور راهبردی اسرائیل این دختر فلسطینی روستای النبی صالح (ع) را که در یکی از مدارس رام الله درس می خواند، خطری امنیتی در آینده برای این رژیم توصیف کرده است.

این گزارش محرمانه همچنین جنی جهاد را “عهد التمیمی آینده” توصیف کرده است.

در همین حال، “نوال التمیمی” مادر جنی الجهاد نیز در گفت وگو با خبرنگار العالم، رژیم اسرائیل‌‌‌‌ را مسئول جان فرزند خود یا هرگونه آسیب رسیدن به وی دانست و از سازمان های حقوق بشری و سازمانهای مدافع حقوق کودکان خواست تا به سخنان تحریک آمیز و حملات صهیونیست ها علیه فرزندش توجه کنند.

براساس گزارش محرمانه یاد شده، این دختر 11 ساله که انگلیسی صحبت می کند و چهره ای اروپایی – آمریکایی دارد، از چهار سال پیش مقاومت خود در برابر نیروهای اسرائیلی را مستند سازی می کند

در این گزارش همچنین آمده است: این دختر در محلی زندگی می کند که خط مقدم درگیری ها در کرانه باختری بین فلسطینی ها و نیروهای اسرائیلی به شمار می رود لذا نیاز ندارد که برای رسیدن به محل درگیری ها تلاش زیادی صورت دهد.

 

 

اسرائیل

امنیت

خاورمیانه

خبرنگار

فلسطین

مردم


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.