حمله ى سایبرى گسترده هکرها به سایت هاى رژیم اسرائیل

از ابتدای هفته ی جاری، تعداد زیادی هکر عرب، به سایت های خصوصی و شخصی رژیم اسرائیلحمله کرده اند تا تاسیسات این کشور را در فضای سایبر نابود نمایند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، یک هکر الجزایری، با تشریح جزئیات حمله گسترده سایبری به سایت های اسرائیلی، گفت: زمینه سازی برای حمله سایبری هزاران هکر عرب و مسلمان بر ضد رژیم اسرائیل، از نوامبر سال ۲۰۱۲ میلادی آغاز شده بود.

این هکر جزایری که نام “اسماعیل – مرد ۵۴” را برای خود برگزیده است، افزود: هدف از این حمله، “حذف” اسرائیل از نقشه جهانی الکترونیک و اینترنت بود و این حمله تا رسیدن به این هدف ادامه خواهد یافت.

وی تصریح کرد: پرونده ها و اسناد به دست آمده از عملیات سایبری، برای دستگاه امنیتی دولت منتخب فلسطین در نوار غزه فرستاده شده است.

اسماعیل در گفتگو با سایت عربی “وطن”، درباره این حمله سایبری بی سابقه گفت: من این حمله را به تنهایی انجام ندادم و این اقدام در قالب یک گروه کوچک صورت نگرفت، بلکه هزاران هکر از جهان اسلام در آن شرکت داشتند که همگی دشمن این رژیم متجاوز هستند.

وی افزود: این حمله در پاسخ به جنایات متجاوزان اسرائیلی علیه برادران ما در فلسطین و ادامه نقض حقوق بشر در جهان از سوی صهیونیست ها صورت گرفت.

به گفته این هکر الجزایری، در این حمله سایبری، هر فردی که مخالف ظلم و استبدادگری اسرائیل است، شرکت کرده بود و ما تلاش می کنیم که اسرائیل را از شبکه جهانی اینترنت حذف کنیم.

وی درباره تعداد هکرهای شرکت کننده در حمله سایبری گفت: آمار مشخصی در دست نیست اما می توانم بگویم که هزاران جوان در این حمله شرکت داشتند که همه یا اکثر آنها از برنامه نویسان عرب بودند.

اسماعیل درباره چگونگی هماهنگی بین هکرها گفت: گردانندگان این حمله سایبری از چند ماه پیش برای این امر فراخوان در شبکه اینترنت گسترده ای دادند و برای برخی هکرها نیز دعوتنامه های خصوصی فرستادند و توافق شد که حمله گسترده سایبری به پایگاه های رسمی اسرائیل به منظور انهدام کامل آنها و دستیابی به پرونده های سری صورت گیرد.

این هکر الجزایری تصریح کرد: این گروه، فرمانده یا مسئول مشخصی ندارد. “انونیموس” گروهی از افراد ناشناس هستند و فقط کافی است که به آنها ایده ای را پیشنهاد دهید و از آنها بخواهید در آن شرکت کنند و هر یک در حمله براساس تجارب و توانمندی های خاص خود در آن شرکت می کنند.

اسماعیل گفت: این گروه (انونیموس) در آمریکا تاسیس شده است و هر گروه هکری این اسم را به خود اطلاق می کند، لذا به هکرهای عرب و مسلمان شرکت کننده در این عملیات نیز گروه انونیموس اطلاق شده است.

وی تصریح کرد: حمله سایبری از مدتی پیش شروع شد و فقط محدود به نهم ماه جاری نبوده است، اما در این روز حمله به پایگاه های اسرائیلی مورد نظر شدت گرفت.

اسماعیل گفت: من درگذشته چند پایگاه اینترنتی ارتش اسرائیل را هک کردم و این اولین باری نیست که این کار را می کنم. من هر فرد یا هر پایگاهی را هک نمی کنم، بلکه برای هر هک کردن یک دلیل موجه دارم.

وی درباره ارزیابی خود از حمله سایبری به پایگاه ها اینترنتی رژیم اسرائیل که از ابتدای این هفته آغاز شده است، گفت: این حمله از مدتی پیش شروع شد، اما پایان نیافته است و قصد داریم آن را از طریق حملات سایبری دیگر ادامه دهیم تا همه اهداف ما که همان حذف رژیم اسرائیل از نقشه الکترونیک جهان است، تحقق یابد.

Author

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *