ارتش یمن: ما به جنگ مستقیم با آمریکا میرویم

۲۲ جوزا ۱۳۹۷

یک مقام ارتش یمن اعلام کرد که دیگر با زیر دستان محلی ومنطقه ای عربستان و امارات نمیجنگیم واکنون وارد جنگ با دشمن اصلی مانند آمریکا شده ایم.

عزیز راشد معاون سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که ارتش این کشور پس از این به جای مبارزه با مزدوران منطقه ای و محلی به جنگ با آمریکا میرود.

راشد در مصاحبه با رسانه ها اظهار داشت دشمنان اصلی ما با همه زور و قوت شان در مقابله با نیروهای ما شکست خورده اند  حالا آمریکا با تمام امکانات نظامی خود برای اشغال الحدید در دام نیروهای یمنی افتاده است.

او تصریح کرد مزدوران و دست نشانده های آمریکا با وجود پافشاری به جنگ در یمن که البته این جنگ برخاسته از تفکرات القاعده ای آنهاست هیچ معنا ندارد زیرا آنها به دست نیروهای یمنی و انصارالله کشته میشوند و قبلا هم تلفاتی جانی  و مالی زیادی را متحمل شده اند که بهای آن قبلا پرداخت شده است.

این مقام یمنی گفت جنگ واقعی برای ارتش کشور یمن جنگ مستقیم با  آمریکاست و اگر جرات حمایت مالی از امارات را دارد آنگا باید بهای سنگینی نظامی و سیاسی را بپردازد.

یمن کشوریست که از سال ها بدینسو قربانی هدف های شوم ائتلاف عربستان به رهبری آمریکا شده که آتش جنگ در این کشور را شعله ور ساخته اند و هزاران تن قربانی از مردم بیگناه این کشور گرفته اند.


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.