فساد اخلاقی جاسوسان CIA از زبان واشنگتن پُست

۲۵ عقرب ۱۳۹۲

روزنامه واشنگتن پست گزارش داد، ناظران و جاسوسان استخبارات آمریکا در سال‌های اخیر در ۱۷ کشور مرتکب سوءرفتار شده‌اند.

روزنامه واشنگتن پست با استناد به اسناد و مدارک افشا شده نوشت، رونالد جانسون، جمهوری‌خواه ارشد در کمیته امنیت داخلی آمریکا گفت: این گزارش‌ها خلاف اسناد و مدارکی است که رهبران ارگان های مخفی آمریکا ارائه کرده و گفته‌اند که این ارگان هیچ صبری در مقابل سوءرفتار جنسی از خود نشان نمی‌دهد.

روزنامه واشنگتن پست در ادامه نوشت که دو فرد مطلع اعلام کردند در جریان سفرهای رسمی، جاسوس‌ها و روسای سیستم مخفی آمریکا، روسپی‌هایی را به خدمت گرفته و به خانه‌های فساد رفته‌اند. همچنین آن‌ها مظنون به داشتن ارتباط جنسی در جاده‌ها و اقامت یک شبه یا بیشتر برای داشتن ارتباط نامشروع با خارجی‌ها هستند که البته این موارد هیچگاه گزارش نشده‌اند.

واشنگتن پست با اسناد به صحبت‌ها و اسناد یک افشاگر نوشت که مقام‌های ارشد از این اقدامات جاسوس‌ها و ناظران آگاه بودند. این روزنامه در گزارش خود آورده که دو تن از مقام‌های امنیتی باراک اوباما، رییس‌جمهوری آمریکا به خاطر ارسال ایمیل‌هایی با مضامین و محتوای جنسی به یک زن زیر دست خود، از کار برکنار شدند.

پیشتر نیز در پی رسوایی اخلاقی محافظان باراک اوباما در کلمبیا، استخبارات آمریکا که حفاظت از رئیس جمهوری، خانواده وی و سایر مقام‌های عالی‌رتبه را برعهده دارد، ضوابط کاری و اخلاقی کارکنان خود را اصلاح کرد.

CIA

آمریکا

اوباما

روسپی

سیا

فساد اخلاقی


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.