باند متجاوزین به صدها دختر و پسر جوان متلاشی شد

۳۱ سنبله ۱۳۹۲

پولیس اسکاتلند گزارش داده است که یک باند ده نفره تجاوز جنسی به کودکان و نوجوانان را پس از خودکشی سرکرده آن در لندن افشا و عوامل آن را دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، رهبر گروه شکارلتزگو که در ظاهر خود را برای قربانیان یک موسسه استعداد يابی موسیقی در همه سبک‌ها معرفی می نمودند و پس از جذب، آنان را مورد آزار و اذیت و تعرض جنسی قرار می داد.

گری کلبری مهندس عمران 29 ساله رهبر این گروه پس از به دار آویختن خود در دفتر کارش با نوشتن نامه ای نام و آدرس تمامی اعضای گروه خود را برای پولیس فاش کرد.

افراد این گروه که در رده های سنی 25تا30 سال هستند توسط پولیس دستگیر شدند.

اعضای این گروه قربانیان خود را در صفحه های اجتماعی فیس بوک و یا در مترو و معابر عمومی انتخاب می کردند در حقیقت هیچ یک از دختران و یا پسران از انجام افکار پلید آنان مصوب نبودند.

در ماه قبل از خودکشی گری وی در پی شکایت یکی از قربانان خود توسط پولیس دستگیر شد که با شهادت پدرش که تصور وی شطرنجی منتشر شده از وی رفع اتهام نمود و ادعاهای دختر 18 ساله را مورد تعارض جنسی وی و گروهش قرار گرفته بود را ادعایی برای خدشه دار کردن موقعیت شغلی وی عنوان کرد.

گری در نامه اش به کابوس هایی اشاره کرده بود و از دیدن هرشب آنان کلافه شده بود و حتی از صدای قربانیان خود نیز به ستوه امده بود و مرگ را تنها راه رهایی از پریشانی خود عنوان کرده بود.

اعضای این باند که شايد به صدها مورد تجاوز انجام داده باشند تا تکمیل شدن پرونده براساس اعتراف های گری در بازداشت پولیس به سر می برند.

اسکاتلند

تجاوز

ده نفره

گروهی


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.