سختگیری عربستان در خصوص سفر به عراق

۸ جدی ۱۳۹۵

بار ديگر و طى اقدام سختگيرانه اى وزارت داخلى عربستان با انتشار بيانيه به همه كسانى كه قصد سفر به عراق را دارند، اعلام كرد شروط ظالمانه و سختگيرانه جديدى كه سن و جنسيت مسافران و همراهان را محدود می كند، وضع شده و متخلفين با مجازات سنگينى روبرو خواهند شد.

روشن است كه كسانی كه قصد سفر به صورت قانونى دارند، همان زائران عتبات مقدس در نجف، كربلا، سامرا و كاظمين هستند؛ كسانی كه می خواهند مرقد اهل بيت (عليهم السلام) را زيارت كنند و افرادى كه به طور غيرقانونى به عراق رفته و عمليات تروريستى انجام می دهند، با راه گشوده و شرايط مهيا و حمايت مالى و تامين سلاح و نقشه و برنامه از جانب حكومت روبرو می شود تا هرگونه مانعى از راهش برطرف شود.

حكومتى كه قانون نمی شناسد و فقط آن را براى مستضعفين و گروه هاى خاص می داند. نظامى كه كارى نمی كند، جز ذبح و قتل و نابودى جوامع و كشتن آزادى و تكفير هر آنكس كه طبق ميلشان رفتار نكند.

آنها به اين طريق می خواهند مانع آشنايى نسل جوان با سيره ى پيامبر و اهل بيتش (عليهم السلام) شوند، به اين اميد كه بتوانند تفكر نورانى اسلام واقعى را تحريف كرده و آن را به سمت وهابيت منحرف كنند.

ولى هيهات … اجدادشان نيز بسيار تلاش كردند و آنها كه راهشان را ادامه می دهند، شكست هايشان را نيز ادامه خواهند داد.

چرا كه ما با عشق به اهل بيت (عليهم السلام) قد كشيده ايم، اين عشق با خون ما آميخته شده و بدون قطب نما نيز جاده ى منتهى به آنان را كشف خواهيم كرد.

ما بوى خوش هدايت را استشمام كرده ايم و با امامان هدى هدايت شديم. به آنان همانگونه می گوييم كه حضرت زينب (سلام الله عليها) فرمودند: “مكر كن و تمام تلاشت را بكن ولى به خدا سوگند هيچگاه ياد ما را از خاطره ها پاک نخواهى كرد و پيام ما را از بين نخواهى برد … راهت نابود است … روزهايت معدود … جمعتت محدود”

آل سعود (آل يهود) نيز ادامه روى اسلافشان!

آل سعود،

سختگیرانه،

ظالمانه،

عراق،

عربستان ،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.