130هزار دالر حق السکوت بخاطر فاش نشد رابطه نامشرع ترامپ

۲۵ دلو ۱۳۹۶

مایکل کوهن وکیل شخصی رئیس‌جمهور آمریکا از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به بازیگر فیلم‌های پورن‌‌‌ که «دونالد ترامپ» با وی رابطه نامشروع برقرار کرده بود، پرداخت کرده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، به نقل از العالم وکیل شخصی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در گفت‌وگوی روز سه‌شنبه (دیروز) با روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز» گفت که از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به بازیگر آمریکایی فیلمهای پورن‌‌‌ که مدعی شده بود رئیس‌جمهور آمریکا با وی رابطه داشته است، پرداخت کرده است.

طبق این گزارش، «مایکل کوهن» که پیشتر بعنوان وکیل سازمان ترامپ فعالیت داشت و هم‌اکنون وکیل شخصی وی است، در گفت‌وگو با نیویورک‌تایمز درباره پرداخت این هزینه از دارایی‌های شخصی‌اش توضیح داد.

وی در بیانیه‌ای به روزنامه نیویورک‌تایمز گفت: «نه سازمان ترامپ نه ستاد وی بخشی از معامله با بازیگر آمریکایی فیلمهای پورن‌‌‌ نبوده‌اند و وی را خواه به طور مستقیم یا غیرمستقیم، وادار به پرداخت چنین مبلغی نکرده‌اند».

وکیل ترامپ که پرداخت چنین مبلغی به این بازیگر را قانونی می‌دانست، هرگونه ارتباط میان پرداخت چنین مبلغی با ستاد مبارزات انتخاباتی ترامپ را رد کرد و به هیچ عنوان انگیزه خود از پرداخت چنین مبلغی را فاش نکرد.

روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» ماه گذشته گزارش کرد که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا برای عدم افشای رابط نامشروع خود با یک بازیگر فیلم‌های مستهجن، 130هزار دلار حق‌السکوت پرداخت کرده است.

در آن زمان گزارش شد که کوهن این مبلغ را به یک بازیگر زن که رابطه جنسی نامشروع با ترامپ داشته پرداخت کرده است تا این موضوع را در زمان انتخابات 2016 افشا نکند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که ترامپ در سال 2006 یعنی یک سال بعد از ازدواج با «ملانی ترامپ»، با این بازیگر سینما رابطه نامشروع داشته است.

 

پورن

ترامپ

حق السکوت

نامشروع


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.