رسوایی اخلاقی یکی از مدیران اسرائیلی فیسبوک

۸ جدی ۱۳۹۵

“داو کاتز” مدیر یکی از واحدهای هدست واقعیت مجازی، وابسته به فیسبوک به علت تلاش برای برقراری رابطه غیراخلاقی با یک دختر زیر سن قانونی در نزدیکی سیاتل دستگیر شده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه به نقل از دانشجو، این دستگیری در تاریخ 21 دسامبر رخ داده و این مدیر اسراییلی فیسبوک متهم است که برای برقراری رابطه جنسی با این دختر که تنها  15 سال سن دارد پیشنهاد داده که به وی 350 دالر بپردازد.

داو کاتز سی و هشت ساله به علت تلاش برای برقراری رابطه غیراخلاقی با این فرد به ازای پرداخت پول تحت پیگرد قضایی قرار گرفته است. وی که شهروند رژیم اسرائیل است در آمریکا زندگی می کند و با پرداخت وثیقه 125 دالر فعلا از زندان آزاد شده است.

وی زمانی شناسایی شد که تلاش کرد از طریق اینترنت با یک دختر زیر سن قانونی ارتباط برقرار کند، اقدامات این فرد از طریق ماموران مخفی پولیس ردگیری شد و زمانی که او برای ملاقات با دختر یاد شده به یک هتل مراجعه کرد شناسایی و دستگیر شد.

فیس بوک در سال 2014 با پرداخت 2 میلیارد دلر شرکت Oculus را خریداری کرد و کاتز نیز یکی از کارکنان این شرکت بود که در زمینه طراحی و ابداع هدست واقعیت مجازی Oculus Rift فعال بود.

اخلاقی،

اسرائیلی،

دختر،

دستگیر

فیسبوک،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.