کشته و زخمی شدن 44 تروریست طالب در جوزجان

۱۶ سرطان ۱۳۹۷

مسوولین امنیتی جوزجان می گویند که در یک درگیری 4 ساعته میان نیروی های امنیتی و تروریسستان طالب در ولسوالی فیض آباد این ولایت 14 تروریست طالب کشته شده و 30 تن دیگر زخمی شده است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، عبدالحفیظ خاشی، آمر امنیت فرماندهی پولیس جوزجان گفت که  چهارصد جنگجوی طالب که با جنگ افزار های مدرن و پیشرفته مجهز بودند  شب گذشته(15 سرطان)  حملات تهاجمی خود را در  قریه” کوکلداش” ولسوالی  فیض آباد این  ولایت راه اندازی کرد بودند که به ضد حمله نیروی امنیتی مقابل شدند.

به گفته آمر امنیت فرماندهی پولیس جوزجان، درنتیجه  این درگیری که  چهار ساعت طول کشید،  14  تروریست طالب و 2 تن از نیروی خیزش مردمی کشته شده 30 تروریست طالب و2 نیروی خیزش مردمی دیگر  زخم برداشته اند، که درمیان زخمیان مولوی نبی و قاری  رسول 2 فرمانده ارشد گروه تروریستی طالبان نیز شامل است.

خاشی می افزاید،  وضعیت  امنیتی در حال حاضر در  قریه کوکلداش بهبود یافته ونیروی نظام کشور در تلاش است تا عملیات گسترده ای را در این قریه راه اندازی کنده در نزدیک این عملیات آغاز می شود.

این در حالی است که گروه تروریستی طالبان با ارسال پیامی کشته شدن یک تن از افراد خود را در درگیری شب گذشته در این قریه تایید کرده گفته اند که با تصرف یک پاسگاه سه نیروی خیزش مردمی را کشته و مقداری ازجنگ افزارو مهمات این نیرو ها را به غنیمت گرفته اند.


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.