تساوی الکلاسکو و اشتباهات داور

۱۷ ثور ۱۳۹۷

تیم های بارسلونا و ریال مادرید در هفته‌ای 36 لالیگا در نیوکمپ شب گذشته به مصاف هم رفتند و “دوصدوسی‌وهشتمین” ال‌کلاسیکوی تاریخی را به تساوی2-2  به پایان نرساندند.

در این دیدار که در نیوکمپ برگزار شد تیم بارسا شروع خیلی خوبی داشت و با از دست دادن یک فرصت گل‌زنی در دقیقه 10 دروازه ریال را باز کرد و اولین گل را سوارز به ثمر رساند اما رونالدو گل مساوی را در دقیقه‌ی14  زد و نتیجه را 1-1 کرد.

بعد از دقیقه 30 نیمه‌ی اول بازی به خشونت گرایید و در این دقایق راموس و سوارز کارت رزد دریافت کردند و در دقیقه آخر نیمه اول مسی نیز کارت زرد دریافت کرد و در همین حال سرخی روبرتو به دلیل برخورد با مارسلو کار سرخ دریافت کرد و بارسایی ها نیمه‌ای دوم را 10 نفره بازی کردند.

آغاز نیمه ای دوم برای ریالی ها خوب نبود و نیمه ای دوم را این تیم بدون رونالدو بازی کردند و آسنسیو در به جای رونالدو به میدان آمد.

در دقیقه هفتم نیمه ای دوم مسی برای بار دوم دوازه ریال را باز کرد و بارسا به 10 بازی کن 2-1 به جلو افتاد و بیل ستاره ولزی در دقیقه 72 گل تساوی را برای  ریال 11 نفره به ثمر رساند و نتیجه را 2-2 کرد.

بعد از دقیقه‌ی 72 هر دو تیم چندین فرصت گل‌زنی را از دست داد و این ال‌کلاسیکو با نتیجه مساوی 2-2 در حالی به پایان رسید که هر دو تیم از عمل کرد و اشتباهات داور ناراضی بودند.

بارسا

ریال

مساوی

ورزش


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.