افشاگری وزیر پیشین مخابرات

۴ سرطان ۱۳۹۷

عبدالرازق وحیدی، وزیر پیشین مخابرات افغانستان همزمان با نشر خبر بستن دفتر علی احمد عثمانی، وزیر انژری آب از سوی محافظان ویژه رییس جمهور از مهر و لاک دفتر کار خودش در 14 جدی سال 1395 توسط محافظان ویژه غنی خبر داد.

به گزارش خبر گزاری خاورمیانه، عبدالرازق وحیدی در حالی از مهر و لاک کردن دفتر کارش در 14 جدی سال 1395 توسط پی پی اس خبر داد که روز یک شنبه(3سرطان) ارگ به رسانه‌ها گفت محافظان ویژه ریاست جمهوری علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب را از دفترش بیرون کرده، دفترش را لاک و مهر کردند و او را به خانه‌اش منتقل کرده است.

عبدالرازق وحیدی، با اشاره به شایعه خواندن خبر مهر و لاک کردن دفتر علی احمد عثمانی توسط معاوین سخنگوی ریاست جمهوری گفت « جناب آقای مرتضوی! آیا حضور پی.پی.اس در وزارت مخابرات در ۱۴ جدی ۱۳۹۵ برای مهر و لاک کردن دفتر من و تخته گرفتن دهلیزها را هم انکار می کنید؟»

به اساس گزارش ها عبدالرزاق وحیدی، وزیر پیشین مخابرات در ماه عقرب ۱۳۹۵ به اتهام فساد به حکم رییس جمهور از وظیفه اش  برکنار و به استره محکمه معرفی شد، اما بررسی های استره محکمه وحیدی را بی گناه ثابت کرده نشان داد و اتهام ها بر او نادرست بوده است.


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.