هواپیماهای روسی برفراز کشتی‌های جنگی آمریکایی…

۲۱ حمل ۱۳۹۷

برخی رسانه های روسی ازجمله شبکه RT از پرواز چهار جنگنده روسی بر فراز کشتی موشک انداز آمریکایی بنام «دونالد کوک» خبر داده اند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، RT امروز سه شنبه (21حمل) با اشاره به اینکه ‘کشتی آمریکایی در 100 کیلومتری سواحل سوریه در شرق دریای مدیترانه است، خبر داد هواپیماهای روسی پس از آنکه ناو آمریکایی به پایگاه دریایی روسیه در طرطوس سوریه نزدیک شد، به پرواز درآمدند و بر فراز آن نیز پرواز کردند.

این در حالیست که گفته می‌شود رود در روزهای آینده ناو «پورتر» نیروی دریایی آمریکایی نیز عازم دریای مدیترانه شود، کشتی جنگی پورتر یک سال پیش در عملیات حمله موشکی به پایگاه شعیرات سوریه شرکت داشت.

آمریکا به بهانه حادثه شیمیایی در شهر دومای سوریه، دمشق را تهدید کرده است و این در حالیست که رسانه های روسی نوشته اند، این حادثه جعلی است و افراد مرتبط با تروریست های ضد سوری برای متهم کردن دمشق به استفاده از سلاح شیمیایی علیه ساکنان شهر دوما، یک حمله شیمیایی را صحنه سازی کرده اند.

همچنان برخی از کارشناسان حوزه خاورمیانه گفته اند که اگر آمریکا دست به اقدام نظام بزند روسیه و سوریه پاسخ قاطع خواهند داد و گفته اند که ترامپ قصد دارد جنگ جهانی کوچک را راه اندازی کند.

آمریکا

جنگ

روسیه

سوریه

کشتی جنگی

هواپیما


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.