کاریابی جوانان اولویت کاری اداره محلی فراه است

9 ژانویه 2017

والی فراه، در نشستی با حضور جوانان اظهار داشت که کاریابی برای جوانان از اولویت های کار اداره محلی این ولایت است.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، این نشست صبح امروز (20جدی) در تالار گلچین شهر فراه و با حضور نماینده گان ادارات محلی، شورای ولایتی  و متنفذین قومی، زنان و جوانان ولایت فراه برگزار شد.

محمد آصف ننگ در صحبتهایی اظهار داشت که مشکلات و دست آوردهای سال مالی (1395) خوب بوده و تلاش می شود که کاریابی برای جوانان در سال مالی فعلی (1396) در اولویت قرار گیرد.

به گفته وی، در سال مالی گذشته، 56 پروژه کوچک و بزرگ در هشت بخش به ارزش 21 میلیون دالر تطبیق شده است و 2600 بست خالی در رقابت آزاد گذاشته شده و جوانان این بست ها را اشغال کردند.

والی فراه ضمن تأیید نا امنی در این ولایت گفت که نیروهای امنیتی سال گذشته 100 حمله طالبان مسلح را دفع و خنثی نموده و برنامه  های امنیتی جدید شامل تحکیم کمربندهای امنیتی این ولایت خواهد شد.

ننگ پیرامون مبارزه با کشت مواد مخدر اظهار داشت که پنج کارخانه مواد مخدر در ولسوالی بکواه به ارزش 77 میلیون دالر، تخریب گردیده و 101 کیلوگرام هیروئین خالص و 186 گیلوگرام مواد مخدر که به ایران منتقل می ‌شد، کشف و ضبط شده است.

این اظهارات در حالی مطرح می ‌شوند که ولایت فراه از جمله ناامن ترین ولایت های غرب افغانستان است و بیشتر مردم این ولایت در سال گذشته از شدت نا امنی دست به مهاجرت به ولایات همجوار زده بودند.

اداره محلی

جوانان

فراه

کاریابی


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.