به مناسبت شهادت سمير قنطار، اسوه مقاومت

۱ جدی ۱۳۹۴

شهيد سمير قنطاردبيركل مجمع جهاني بيداري اسلامي بيانيه‌اي به شرح ذيل منتشر نمود:

بسم رب الشهداء و الصديقين

خبر شهادت اسوه آزادگان لبنان در روزهاي اخير واصل شد و تأسف و اندوه ميليون‌ها مسلمان و آزادي‌خواه جهان را به دنبال داشت.

شهيد سمير قنطار بيش از سي سال، حصر و زندان دژخيمان رژيم ظالم و ستمگر صهيونيستي را تحمل كرد و با مقاومت ستودني و وصف‌ناپذير در مقابل همه ظلم‌ها ايستادگي و مقاومت نمود.

برخورد مزورانه و مذبوحانه رژيم غاصب صهيونيستي و نحوه ترور ناجوانمردانه اين اسوه مقاومت گواه صادقي بر تروريست بودن رژيم جعلي اسرائيل است كه براي رسيدن به اهداف شوم خود، از هيچ كوشش و اقدامي كوتاهي نكرده است.

شهيد والامقام كه عضو فعال و برجسته مقاومت اسلامي منطقه بود، با تلاش خستگي ناپذير در عمر خود به الگويي كم‌نظير تبديل شد كه در آينده اسوه جوانان مسلمان منطقه خواهد بود و با نثار جان خويش بذر مقاومت، صبر و استقامت را در دل تمامي گروه‌ها، جريان‌ها و جوانان آزاده منطقه كاشت.

از هر قطره خون شهيد سمير قنطار صدها، بلكه هزاران جوان مدافع مقاومت در منطقه رويش خواهد كرد و راه مقاومت پرصلابت‌تر از گذشته استمرار خواهد يافت و خاري در چشم رژيم پوشالي و جعلي صهيونيستي خواهد بود و اركان رژيم صهيونيستي را متزلزل نموده و سقوط اين رژيم را سرعت خواهد بخشيد.

گمان رژيم صهيونيستي نابودي سرداران مقاومت است، در حاليكه برابر آموزه‌هاي اسلامي، نثار جان و مال در راه اهداف مقدس مقاومت، منجر به عمق بخشي جريان مقاومت منطقه‌اي بيش از گذشته خواهد شد.

افزايش مقاومت اسلامي، اعتماد به نفس مردم، خصوصاً نسل جوان، حفظ روح عزت و شرف و آزادگي مسلمانان از ارمغان‌هاي اين شهادت‌هاست.

همچنان كه شهادت سيد عباس موسوي، شهيد عماد مغنيه و جهاد مغنيه و صدها شهيد ديگر نه تنها جريان مقاومت را تضعيف نكرد، بلكه به عنوان شجره طيبه حق¬طلبي و ظلم ستيزي اسلامي روز به روز بر قدرت، عظمت و عمق آن افزود و زمينه‌هاي جنبش بيداري اسلامي را بيش از گذشته فراهم ساخت.

مجمع جهاني بيداري اسلامي شهادت اين اسوه آزادگان جبهه مقاومت منطقه را به امت اسلامي و تمامي آزادي‌خواهان و خصوصاً جبهه مقاومت لبنان و رهبر اين جنبش حضرت حجت الاسلام والمسلمين جناب‌آقاي سيد حسن نصرالله و خانواده محترم اين شهيد، تبريك و تسليت عرض مي‌نمايد.

 راهش مستدام و بردوام باد.

اسلام

جهانی

شهيد سمير قنطار

لبنان


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

Comment is not allowed