داعش برای جنگیدن با جزب الله بوجود آمد

۳ حوت ۱۳۹۳

جنرال ارشد امریکایی که پیشتر فرماندهی ناتو را بر عهده داشته است، اعتراف کرد که گروه تروریستی داعش با حمایت مالی متحدان نزدیک واشنگتن و برای جنگیدن و از بین بردن حزب الله بوجود آمد.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، جنرال “وسلی کلارک” از فرماندهان باسابقه ارتش امریکا که از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ از جمله در زمان جنگ بالکان فرمانده سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) بوده در مصاحبه با سی ان ان با بیان این مطلب در ادامه گفت: پیدایش داعش با کمک ها و حمایت های دوستان و متحدان ما آغاز شد زیرا تنها گروهی که خواستار جنگ با حزب الله بود داعش بود.

به گفته این جنرال امریکایی، دلیل آنکه داعش خواستار جنگ با حزب الله است آن بود که اعضای داعش افرادی متعصب بوده و رفتار آنها یادآور شخصیت “فرانکشتاین” است.

فرانکشتاین معروف ترین اثر نویسنده انگلیسی مری شلی است. در این اثر فرانکنشتاین دانشمند جوان و جاه طلبی است که با استفاده از کنار هم قرار دادن تکه های بدن مردگان و اعمال نیروی الکتریکی جانوری زنده به شکل یک انسان و با ابعادی اندکی بزرگ تر از یک انسان معمولی می سازد. موجودی با صورتی مخوف و ترسناک که بر همه جای بدنش رد بخیه های ناشی از دوختن به چشم می خورد. این موجود تا بدان حد وحشتناک است که همگان، حتی خالقش از دست شرارت های او فرار می کنند. هیولایی که خالقش نیز نمی تواند آن را کنترل کند و خود مقهور آن می شود.

افشا

جنگیندن،

حزب الله،

داعش،


دید گاه خود را بنویسید آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد

نام

ایمیل

دیدگاه


برای گزاشتن تصویر خودتان به سایت Gravatar مراجعه کنید.