۲۰ سال زندگی یک زوج در چاه فاضلاب در چین

یک زن و شوهر چینایی پس از تخریب شدن خانه شان به مدت بیست سال در یک چاه فاضلاب زندگی نموده اند.

به گزارش خبرگزای خاورمیانه، کوان و شوهرش بعد از اینکه خانه ای شان در اثر یک حادثه در قریه ای آبایی شان تخریب گردید به سبب غریبی نه توانستند دوباره آنرا آباد سازند و مجبور شدند که در یک چاه فاضلاب که نل آب گرم از داخل آن می گذرد زندگی نمایند.

این زن و شوهر در شرق ناحیه شانگزی در یک چاه فاضلاب زندگی می نمایند و برای گزراندن روزگار کوان قطی های کهنه را جمع آوری نموده و آن را به فروش میرساند.

یکی از آرزوهای کوان داشتن یک خانه است زیرا در زمستان نل آب گرم که از چاه می گذرد باعث گرم شدن چاه میشود و برای شان خوب است، اما در تابستان نل آب گرم باعث گرمی بیش از حد می گردد و بودن در آن چاه را برای کوان طاقت فرسا می سازد.

همچنان در شب های بارانی کوان و شوهرش باید در بیرون از چاه در زیر سایبان های دکان ها ویا خانه به سر ببرند، زیرا در شب های بارانی داخل چاه پراز آب میگردد.

بعد از این که داستان زندگی کوان و شوهرش در روزنامه دولتی چین به نشر رسید مقامات دولتی تصمیم گرفته اند که برای زنان و مردان سالمند تسهیلات زندگی و خانه را فراهم نمایند و همچنان قسمت بالایی چاه ها را با سمنت بسته نموده اند تا دیگر کسی در داخل چاه های فاضل آب زندگی نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *