حملات عربستان به خانه های یمنی ها شدت یافته است

شبه‌نظامیان وابسته به عربستان روز یکشنبه حمله به خانه‌های شهروندان یمنی در ولایت مأرب را تشدید کردند.

به گزارش خبرگزاری خاورمیانه به نقل از فارس، یک منبع نظامی به شبکه خبری «المسیره»، گفت که «مزدوران عربستان با موشک‌های کاتیوشا خانه یک شهروند یمنی در شهر صرواح در این ولایت را هدف قرار دادند».

به گفته منبع در این حمله چندین خانه دیگر شهروندان یمنی در این منطقه ویران شده و خسارت های مالی زیادی به مردم این شهر وارد گردیده است.

دیروز موج حملات جنگنده‌های سعودی به زیرساخت‌ها و تأسیسات یمن تشدید یافت که خسارت‌های زیادی به زیرساخت‌های این کشور وارد کرده است.

چندین خانه شهروندان یمنی در ولسوالی «نَـهِم» در ولایت صنعا هدف جنگنده‌های سعودی قرار گرفت و ائتلاف عربی-سعودی مناطف وادی العصرات، العقران و بازار خلقه را چندین بار بمباران کرد.

در ولایت صعده نیز جنگنده‌های سعودی منطقه بسباس در شهر رازح و منطقه مندبه در باقم را بمباران کردند.

توپخانه عربستان خانه‌های شهروندان یمنی در مناطق آل مغنم، آل الشیخ، آل مقنع در شهر منبه و چندین منطقه در شهر غمر را بارها مورد هدف قرار داده‌ است.

در شهر مأرب جنگنده‌های عربستان منطقه المخدره را بمباران کرده و توپخانه‌های ائتلاف این کشور منطقه الحازه در شهر صرواح را هدف قرار دادند.

حملات ائتلاف عربی-سعودی به خانه‌ها و شهرهای یمن در حالی ادامه پیدا می‌کند که دولت نجات ملی یمن روز گذشته از سازمان ملل خواسته بود به جنایت‌های عربستان در یمن واکنش نشان دهد و محاصره زمینی، هوایی و دریایی این کشور را پایان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *